Złoto Martyny Papierz

Bardzo udany debiut w barwach MKS Rabka – Zdrój zanotowały  nowe zawodniczki i zawodnicy z grupy naborowej klubu na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Małopolski U11,U12,U14.

Zawody rozegrano w Krakowie. W kategorii U-12 złoty medal w skoku w dal zdobyła Martyna Papierz z wynikiem 4,58 m.  Martyna startowała również w biegu na 60 metrów zajmując dziewiąte miejsce z czasem 9.39. W rzucie piłeczką palantową brązowy medal zdobyła Klaudia Górka – 29 metrów, a piąte miejsce przypadło w udziale Juli Komperdzie – 23m. W biegu na 600 m – siódme miejsce z czasem 2:14.55 zajęła Emilia Hadowska. W kategorii U 14 Andrzej Sądelski skoczył w dal 4,64 m, zajmując 7 miejsce.  Filip Potoczny z wynikiem 32 metry był 11 w rzucie piłeczką palantową.  W tej samej konkurencji dziewiąte  miejsce wśród dziewcząt zajęła Anna Górka – 32 metry. W biegu na 300m Julia Kurańda osiągnęła  wynik 1:01.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

Bądź numerem JEDEN

Zostań mistrzem

Napisz do nas

Kontakt